Gashi hero, ia siguron fitoren Baselit me dy gola

Shkëlzen Gashi është treguar hero për skuadrën e Baselit.Sulmuesi kosovar, Shkëlzen Gashi, ka shënuar dy gola në fitoren 2:1 të Baselit në udhëtim kundër Zurichut.

Shkëlzeni realizoi golin e parë në minutën 41 për ta kaluar në epërsi 1:0 Baselin, mirëpo goli i Chikhaouit barazoi shifrat në minutën 88.

Gjithsesi, Gashi shënoi një tjetër gol në minutën e fundit të takimit për fitoren 2:1.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).