FSK i ofron ndihmë Kamenicës

Kamenicë – Forcat e Sigurisë së Kosovës të përfaqësuara nga Lorik Ramaj- Rreshter shtabor, së bashku me drejtorin e Drejtorisë për Mbrojtje dhe Shpëtim, Kujtim Kallaba, kanë vizituar disa nga vendet të cilat janë më të rrezikuara nga përmbytjet në Kamenicë.

Forca e Sigurisë së Kosovës i ofroi përkrahje dhe ndihmë komunës sonë në rast të vërshimeve potenciale që mund të ndodhin në Kamenicë./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS