Fletë më e votuara e Kamenicës, Besa Hoxha Krasniqi: Do të jem zëri juaj, në Asamble

Gjilan – Besa Hoxha Krasniqi është femra më e votuar në Kamenicë dhe më e votuara brenda LDK-së. Ajo ka falënderuar të gjithë elektoratin e saj dhe të LDK-së që i ka dhënë besimin që të jetë në ulësen e Asamblesë, derisa ka premtuar se do të jetë zëri i qytetarëve në trajtimin e problemeve dhe kërkesave të qytetarëve.

“Do të jem zëri i juaj në Asamble. Kështu e nis falënderimin e saj adresuar elektoratit Besa Hoxha Krasniqi. “Të nderuar miq, familjarë, kolegë/e, bashkëpunëtorë, simpatizantë, qytetarë të respektuar të Komunës së Kamenicës, tashmë KQZ-ja bëri publike rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve lokale të 22 tetorit. Në bazë të këtyre rezultateve, kam dalë FEMRA (duke i kaluar edhe burrat ) më e votuar në Kamenicë e më e votuara brenda LDK-së, për Asamblenë Komunale” ka shkruar Krasniqi.

“Me këtë rast, dëshiroj të falënderoj të gjithë ata që na kanë mbështetur, të gjithë ata që ishin pranë nesh, ata që nuk e kursyen kohën e tyre, duke qenë përkrah nesh me aftësitë diturore e intelektuale, me vullnetin, angazhimin dhe bindjen e tyre për ta finalizuar përpjekjen tonë. Ju jemi mirënjohës përjetësisht dhe me respektin më të madh përulem para secilit nga ju, që ishit dhe mbeteni frymëzimi, motivimi, synimi dhe qëllimi i misionit tim për qenë zëri juaj, shërbyesi i juaj i devotshëm gjatë gjithë mandatit në Asamble. Të nderuar qytetarë të Kamenicës, me respektin më të madh përulem para jush dhe ju shpreh falënderimet zemërore për besimin e dhënë! Me konsideratën më të lartë për ju, qytetarë të mrekullueshëm të Kamenicës! E juaja, Besa Hoxha – Krasniqi./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).