Flaka Krelani tregon linjat e trupit nga pushimet verore në Miami

Këngëtarja e njohur shqiptare, Flaka Krelani, ka tash e sa vite që është shpërngulur nga Kosova.

Ajo po jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, atje ku tashmë po ndjek ëndrrën e saj amerikane.

Krelani e cila është shumë aktive dhe e ndjekur me fansat në rrjetet sociale, ndan shpesh herë me ta fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, këngëtarja nga Gjakova ka bërë të ditur se ndodhet me pushime në Miami, ku është duke shijuar disa ditë të mira larg aktiviteteve të përditshme.

Ndër të tjerash, ajo ndau me ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi, ku dukej mjaft atraktive e veshur në bikini me rripa, përmes së cilave vinte në pah linjat e saj trupore.

Flaka është shquar gjithmonë për fizikun e saj të tonifikuar, i cii vjen si rezultat i përkushtimit të saj në palestër. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS