Fillon shtrimi i trotuarit Novosellë – Roganë

Kamenicë – Qëndron Kastrati ka shkruar se ky trotuar ka një gjatësi mbi 1km.

“Është një nga kërkesat kryesore të banorëve dhe kalon rreth shkollës dhe objekteve tjera të frekuentuara” ka shkruar kreu i Kamenicës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS