Fillojnë punimet në asfaltimin e rrugëve në fshatin Nasalë

Gjilan – Kryetari i Komunë së Gjilanit, Alban Hyseni, ka bërë të ditur se kanë filluar punimet në asfaltimin e rrugëve në fshatin Nasalë.

Ai, bashkë me drejtorin e Shërbimeve Publike, Mentor Mihovci, kanë inspektuar nga afër punimet në asfaltimin e rrugëve në gjatësi mbi 1 kilometra.

“Ishim zotuar dhe po e realizojmë kthimin e investimeve dhe përmirësimin e infrastrukturës në fshatra”, ka thënë Hyseni. /rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS