RCCOLA

Fenerbahce dërgon ofertë te Norwichi për Rashicën, kjo është shuma

/ 1 minutë lexim
KKVITI

Fenerbahce raportohet se ka dërguar ofertë drejt Norwichit për Milot Rashicën.

Sipas medias turke, Sozcu, gjiganti turk i ka ofruar tetë milionë euro Norwichit për shërbimet e yllit kosovar.

Gjithashtu, raportohet se të afërmit e Rashicës janë takuar me përfaqësuesit e Fenerbahces dhe takimi ka shkuar mirë.

KKVITI

Kujtojmë se sezonin e kaluar, Rashica e kaloi te Galatasaray në huazim duke e fituar titullin e kampionit.

Vet futbollisti kosovar kishte thënë se në Turqi do të luante vetëm për Galatasarayn.