Familja Stallone në ditë zie

Sylvester Stallone është parë me rroba të zeza në funeralin e djalit të tij Sage, i cili vdiq javën e kaluar.

Dyshohet se vdekja është shkaktuar si pasojë e mbidozës. Në varrimin e djalit të tij 36 vjeçar, Sylvester është parë me syze të zeza dhe nën shoqërimin e familjarëve të ngushtë.

Ceremonia e funeralit të Sagë është bërë në një kishë në Los Angeles.

Në këtë ceremoni kanë marrë pjesë familjarë të ngushtë të Sage mirëpo nuk kanë munguar as fansat e tij të cilët me fotografi në duar janë ofruar pranë kishës, në të cilën sigurimi ishte tejet i lartë./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS