Mobi Casa

Eskalon i nxehti, kur Angela Martini u shfaq në deti

/ 1 minutë lexim

Modelja e njohur Angela Martini po shijon pushimet.

Me linja perfekte trupore dhe rrezulluese si gjithnjë, Martini ka “bekuar” sytë e ndjekësve të saj.

Ajo ka veshur një fund të shkurtër, reçipeta të verdha dhe një pulover të hollë.

KKVITI

Kohën për bregdet ajo e ka ndarë bashkë me mikeshën e saj Xhesika Berberi.

Më poshtë fotografitë që Angela postoi në Instagram.