Erion Ramushi nënshkruan kontratë profesionale me FC Drita

/ 1 minutë lexim
Mobi Casa

Gjilan – Talenti Erion Ramushin, i cili vjen nga shkolla e futbollit të klubit të Dritës, ka nënshkruar kontratë profesionale me klubin “Bardh e kaltër”.

RCCOLA

Kontrata është nënshkruar në prani të drejtorit sportiv z. Valon Zymberi dhe lojtarit Erionit dhe prindit të tij.