Enca sjell poza me bikini nga pushimet

Më shumë se 2.4 milionë fansa e ndjekin profilin e Enca Haxhisë në Instagram, ku ajo shpërndan imazhe nga jeta personale dhe profesionale.

Jo rrallëherë këngëtarja publikon fotografi dhe video duke treguar hiret e saja.

Gjatë të premtes, ajo i ka shpërndarë disa imazhe nga pushimet që po i kalon në Myokonos të Greqisë.

Enca ka pozuar e veshur me bikini të kaltra, teksa ka vënë në pah figurën trupore.

Këngëtarja i ka shpërndarë edhe disa videoxhirime duke vënë në plan të parë gjoksin. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS