Enca nga Dubai zbulon ‘zanatin’ e ri që do t’i përshtatej

Enca është duke shijuar së fundmi disa ditë të pushimi sa në Dubai ashtu edhe në Mykonos duke publikuar edhe foto nga momentet e këndshme që po kalon atje.

Enca u kujdes që të publikojë së fundmi për ndjekësit e saj në Instagram një fotografi, të realizuar gjatë argëtimit të saj në det.

E veshur me bikini të kaltra, Enca theksoi në veçanti gjoksin e saj atraktiv me dekoltenë e hapur të bikineve.

“Shijuese profesionale e jetës (vendoseni këtë në listën e profesioneve të mia në Wikipedia”, shkroi këngëtarja në mbishkrimin e fotografisë në fjalë.

Enca përndryshe ua ka bërë të ditur disa herë ndjekësve të saj se e shijon jetën shumë dhe është gjithmonë duke vizituar vendet e saj të preferuara.

Ndërsa sa i përket muzikës, këngëtarja Haxhia ende nuk ka theksuar se do të vijë me diçka specifike së shpejti.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS