Enca Haxhia realizon poza provokuese në shkëmbinjtë e bregdetit gjatë pushimeve

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme në rrjetet sociale, ku shpesh merr vëmendjen me paraqitjet provokuese.

Së fundmi, këngëtarja e hitit “A po t’pëlqen” publikoi në llogarinë e saj zyrtare në Instagram disa fotografi të reja, të realizuara në plazh.

E veshur me një palë bikini ngjyrë akuamari, Enca u kujdes që të theksojë linjat e saj trupore, teksa në një prej imazheve ekspozoi të pasmet e saj.

Në fotografitë e realizuara në shkëmbinjtë bregdetarë, këngëtarja Haxhia bëri që këto imazhe të saj të tërheqin një numër të madh komentesh në rrjetet sociale.

Javë më parë përndryshe ajo ishte pjesë e një skandali, ku iu publikua një video eksplicite në rrjetet sociale, ku një burrë mbante me duar gjinjtë e saj.

Lidhur me këtë video, ajo nuk ka bërë asnjë reagim në rrjetet sociale. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS