Elvana u tregon fansave për ‘fiksimin’ e saj

Edhe pse ka shumë vite në tregun muzikor dhe gëzon shumë popullaritet, Elvana Gjata është hermetike rreth jetës personale.

U bë një kohë e gjatë që ajo nuk është shfaqur në intervista dhe në daljen e fundit televizive një vit më parë ajo nuk zbuloi asgjë për jetën sentimentale rreth të cilës ka shumë interes. Megjithatë këngëtarja ka ‘ngacmuar’ fansat e saj në “TikTok”.

Ajo ka ndarë një video duke përdorur një audio në të cilën thuhet: “A ke crush(fiksim)” dhe Elvana përgjigjet me: “Po”. Më pas thuhet: “A mund ta shoh crushin tënd” dhe Elvana refuzon të tregojë crushin e saj.

Fansat në sektorin e komenteve duken të konfuzuar teksa Elvana në mënyrë indirekte mund të na ketë thënë se po del me dikë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS