Elita Rudi inspirohet nga Kim – shfaqet me fustan dhe dukje të ngjashme sikurse të Kardashian në “Met Gala 2018”

Prezantuesja e njohur shqiptare, Elita Rudi, vazhdon të marrë vëmendje me postimet që herë pas here bën në rrjete sociale.

E tillë është shfaqur në një të fundit, ndërkohë që është shfaqur me një dukje më ndryshe e mjaft elegante.

Ajo shfaqet me një fustan të gjatë shkëlqyes ngjyrë argjendi, e cila siç shihet është inspiruar nga themeluesja e “Skims”, Kim Kardashian.

Fustani i Kardashian ka qenë i markës ‘Versace’, gjersa për dukjen e Rudit u përkujdes kreatori Valdrin Sahiti.

Në fotografitë që ka shpërndarë në rrjete sociale, bukuroshja nga Gjakova është cilësuar si ‘Kim Kardashian shqiptare’.

Krahas kësaj, nëna e dy fëmijëve besohet se shumë shpejt do të rikthehet në ekran. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS