UBT

Elhaida Dani publikon këngën e re “Zemrës”

/ 1 minutë lexim

Elhaida Dani ka prezantuar projektin e ri muzikor.

Artistja e njohur shqiptare ka sjell këngën e re “Zemrës”, të cilën e ka shoqëruar edhe me videoklip.

Teksti dhe melodia u realizua nga Muma me muzikë të këtij të fundit në bashkëpunim me Sardi Mnerin.

Eco Higjiena

Miksimi dhe masterizimi në ndërkohë u bë nga Erjon Zaloshnja (The Super Studios).

Videoja iu besua Smartmotion dhe tanimë ndodhet e plotë në platformën YouTube.

Siç shquhet për vokalin, ajo edhe në këtë këngë i ka qëndruar besnike stilit të saj muzikor. /Telegrafi/