Hidromorava

Edhe Vitia e gatshme, LDK e mobilizuar për konventën programore

/ 1 minutë lexim

Viti – Mobilizim dhe përkrahje gjithandej për konventën programore të LDK-së ka shkruar Sokol Haliti.

Uji Dea

“Sonte takova aktivistët dhe strukturat e LDK-së në Viti. Mobilizim dhe përkrahje gjithandej për konventën programore të LDK-së e cila do të mbahet më 19 nëntor” ka shkruar Sokol Haliti./rajonipress/