Edhe në Skifteraj Sokol Haliti pritet ngrohtësisht

Viti – Takimet mbrëmë i mbylla me biseda të ngrohta e miqësore në familjet Islami, Sadiku dhe Shabiu në Skifteraj ka shkruar Sokol Haliti.

I falënderoj nga zemra këto familje bujare dhe punëtore.
S.H

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS