E veshur ngushtë, Remzia Osmani tregon sa shumë është dobësuar

Remzie Osmani vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në show-bizzin shqiptar.

Që kur u paraqit në skenë, ajo spikati me zërin e saj të veçantë, duke fituar kështu një numër të madh adhuruesish.

Ani pse ka kaluar kohë e gjatë, Remzia edhe sot është shumë e angazhuar nëpër koncerte dhe është pjesë e shumë dasmave dhe ahengjeve familjare.

Duke qenë se vazhdimisht është në skenë, ajo detyrimisht duhet të kujdeset për dukjen e saj.

Këngëtarja duket se kohëve të fundit ka humbur peshë. Kjo vërehet në postimin e saj të fundit në Instagram.

E veshur me fustan të gjatë e të ngushtë, linjat trupore të Remizes po duken në super formë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS