E rrëmben viktimën për t`ia grabitur paratë

Gjilan – Në fshatin Koretinë të Kamenicës policia ka arrestuar një të dyshuar mashkull shqiptar pasi që i njëjti me veturën e tij ka rrëmbyer viktimën mashkull shqiptar duke e dërguar në një fshat, dhe më pastaj e kishte sulmuar fizikisht duke tentuar që t`i rrëmbej parat që i kishte fituar në një “Automat të lojërave të fatit”njoftojë Policia e Kosovës.

Sipas policisë viktima ka arritur që të largohet nga i dyshuari.

Me urdhër të Prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje kurse rasti është nën hetime thuhet në njoftimin e policisë./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS