Dy të shëruar dhe tri raste pozitive me COVID-19 në Komunën e Kamenicës

Kamenicë – Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka njoftuar se në 24 orët e fundit në Komunën e Kamenicës, dy persona janë shëruar dhe tre të tjerë kanë rezultuar pozitiv me COVID-19.

Bilanci me COVID-19 në komunën tonë:
633 raste të identifikuara,
555 të shëruar plotësisht,
44 raste aktive,
34 të vdekur.
Mbaj distancën, përdor maskën dhe pastro duart!

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS