Dy raste pozitive me COVID-19 dhe 8 të shëruar në Komunën e Kamenicës

Kamenicë – Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka njoftuar se sot në Komunën e Kamenicës, 2 persona kanë rezultuar pozitiv me COVID-19 dhe 8 janë shëruar.

Bilanci në komunën e Kamenicës:
*3694 të infektuar,
*3573 të shëruar,
*84 të vdekur,
*37 raste pozitive.

Ju lutem respektoni rregullat e Institutit.
Ruani veten dhe të tjerët!
Vaksinohuni!

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS