Durrës, humb jetën nga një plumb qorr në kokë një 23-vjeçar

Durrës – Pak çaste pas ndërrimit të viteve një ngjarje e rëndë ndodhi në fshatin Rrushkull të Durrësi. Një 23-vjeçar ka humbur jetën pas një plumbi qorr në kokë.

Sipas burimeve të sigurta nga polica Alfred Kenaj nga Durrësi kishte shkuar tek daja në fshatin Rrushkull, pasi kishte festuar ndërrimin e viteve 23-vjeçari dyshohet të jetë goditur nga një plumb qorr sapo ka dalë nga banesa.

Policia shkoi menjëherë në vendngjarje e nisi hetimet për të zbardhur vrasjen. (BW)

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).