Drita me tre të huaj, rikthen Smithin

Rikthehen në elitë bien përsëri, që disa vjet kështu. Drita e Gjilanit ka vendosur për të investuar dhe për ta bërë një skuadër cilësore që të ‘luftojë’ për katërshen e parë të renditjes.

‘Bardhekaltrit’ kanë premtuar një sezon tejet të suksesshëm dhe pritet rikthimi i tifozëve në palestër, për një Dritë të fuqishme.

Kryetari i klubit Fazli Fazliu, në një prononcim për Tribuna, ka bërë të ditur emrat e lojtarëve që pritet të jenë pjesë e Dritës për edicionin e ardhshëm.

Gjilanasit kanë arritur marrëveshje me dy lojtarët amerikanët, Travis Taylor dhe Billy Wilson të cilët kanë arritur marrëveshje me kryetarin e klubit (Tribuna).

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS