RCCOLA

Drita humb nga Prishtina, Gjilani nga Lepenci

/ 1 minutë lexim

Gjilan – Ekipet gjilanase kësaj radhe nuk kanë pasur fat,pasiqë që të dyja kanë humbur, Drita është mposhtur nga Prishtina kurse Gjilani nga Lepenci.

Ekipet gjilanase Drita dhe Gjilani këtë javë nuk kanë pasur fat. Gjilani është mposhtur nga Prishtina me rezultat 2-0. Realisht ,Prishtina e ka bërë një hap shumë të madh drejt titullit të kampionit.

UBT

Edhe Gjilani ka humbur me rezultat të thellë nga Lepenci. Kjo e fundit shënoj hiq më pak se katër herë.

Në edicionin e ardhshëm, KEK-u dhe Gjilani do të garojnë në rang më të ulët. /rajonipress/