Drejtoria për Shërbime Publike dhe Emergjencë intervenon pas rrëshqitjeve të dheut

Viti – Drejtoria për Shërbime Publike dhe Emergjencë, gjatë fundjavës së shkuar ka intervenuar në fshatrat Binqë, Kabash e Ballancë pasi që në këto lokalitete ka pasur rrëshqitje të dheut.

Kjo u bë me dije sot nga zyrtarët komunal të kësaj drejtorie. Kurse gjatë këto punë janë mbikëqyrur edhe nga Nexhmedin Jakupi, Drejtor i Drejtorisë për Shërbime Publike e Emergjencë në Viti./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).