Diva Adelina Ismaili nusja më e bukur në estradë

Padyshim se në çdo fotografi Diva e muzikës Adelina Ismaili arrin të duket për mrekulli, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Këtë na e vërteton edhe fotografia e realizuar së fundmi ku Adelina shkëlqen me veshje kombëtare.

Me këtë paraqitje Diva është cilësuar nga publiku padyshim nusja më e bukur në estradë.

Kujtojmë se emisioni i saj “8A8 me Adelinen” po vijon të transmetohet dhe ta ketë pëlqyeshmërinë e publikut.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS