Mobi Casa

Dinho: Dikur isha unë, tash janë Messi-Neymar

/ 1 minutë lexim

Ylli brazilian Ronaldinho, ka deklaruar se ndihet krenar se dy lojtarë amerikano-latin po e ndjekun rrugën e tij duke bërë “magji” në futboll.

”Dikur isha unë, sot janë Messi e Neymar. Futbolli aktual është shumë i pasur që ka këta dy lojtarë. Këta dinë ti bëjnë të gjitha, ashtu siq unë i bëja dikur. Jam fans i tyre, besoj që jeni edhe ju.

RCCOLA

E mira nga këta 2 yje është se ende kanë për ti dhënë futbollit, janë në një moshë të re dhe pritet edhe shumë nga ta” deklaroi Ronaldinho./indeksonline/