Mobi Casa

Dhuratë, një helikopter

/ 1 minutë lexim

Aktorja e Hollivudit Angelina Jolie, i ka blerë të fejuarit të saj një helikopter si dhe ia ka paguar orët e mësimit për fluturim, në vlerë 1 milion funte.

Aktorja e bukur nuk kursen para kur bëhet fjalë për dhuratat për të fejuarin.

UBT

“Ata kanë një helidrom në pronën e tyre në Francë, kështu që Angi ka menduar se helikopteri do të ishte befasi e vërtetë për Brad-in”, ka thënë një burim i afërt me çiftin.