Mobi Casa

Dhurata e nxehtë

/ 1 minutë lexim

Jemi mësuar ta shohim me shumë sharm dhe tejet seksi këngëtaren e njohur, Dhurata Ahmetaj. Por, tani ajo duket të ketë kaluar në një dimension tjetër.

Dhurata është shfaqur tejet seksi në fotosesionin e fundit të saj.

Mobi Casa

Linjat perfekte trupore, shikimi mjaft sensual që ndezë meshkujt karakterizojnë dhuratën, që për shumë vjen si dhuratë në këtë ditë fundjave me diell.

Dhurata pos fotosesionit fotografitë e të cilit i sjellim më poshtë, po përgatitet që të lansojë shumë shpejt albumin e saj debutues. /Telegrafi/