Dhurata Dora me komplete duket si zonjë

Dhurata Dora kohëve të fundit është njëra nga këngëtaret më të pëlqyera.

Cila këngë që ajo publikon menjëherë shndërrohet në hit.

Edhe me bukurinë e stilin e veshjes komentohet, jo rrallë.

Së fundmi u shfaq e veshur në komplete dhe po duket zonjë e rëndë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS