Deda: Mos paçim vit si ky

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Ilir Deda, në urimin e tij për Vitin e Ri, ka thënë se shpreson që të “mos kemi më vite si ky që po përfundon”.

Ai në një postim në Facebook ka uruar Vitin e Ri 2016, për të cilin shpreson që të jetë vit kthese, mundësie dhe ndryshimi në Kosovë.

“Miq të nderuar, pranoni dëshirat më të mira për Vitin e Ri 2016. Le të jetë vit i përmbushjes dhe sukseseve për çdonjërin, me shëndet e gëzime. Mos paçim më vite si ky që po përfundon, 2016 të bëhet vit kthese, mundësie dhe ndryshimi në Kosovë. Gëzuar!”, ka shkruar ai në Facebook.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).