Dashuri, befasi e udhëtimi nga Jaffa Champion

Për me e festu ditën e të dashurarëve më ndryshe, brendi i shijes botërore Jaffa Champion është duke përgatit një super kampanjë për ju, e cila do të jetë aktive për 14 ditë. Të gjithë të interesuarit do të kenë mundësi që brenda këtyre ditëve të fitojnë mundësin për me garu për 3 udhëtime fantastike, e mbi gjitha falas.

Por jo vetëm kaq, gjatë kampanjës do të keni mundësi të blini paketime të Jaffa Champions me një çmim promocional, e cila më pas do të ju shërbej edhe si dekor. Për gjithçka rrini të kyçur. Udhëtime dhe befasia tjera po ju presin… Jaffa Champion, brendi i kënaqësisë!

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).