Hidromorava

Daku reagon pas ndeshjes me Italinë, ku nuk u inkuadrua në lojë nga Sylvinho

/ 1 minutë lexim
Hidromorava

Mirlind Daku siç duket nuk është aspak i preferuar për sulmin e Kombëtares.

Trajneri Sylvinho nuk i jep minuta prej 20 nëntorit të vitit 2023, kur startonte në barazimin(0-0) kundër Ishujve Faroe.

5 ndeshje kanë kaluar prej atëherë, teksa ndër të grumbulluarit për Europian, Daku është i vetmi që nuk ka marrë asnjë minutë.

Hidromorava

“Plani i zotit”, shkruan Daku së fundmi dhe e shoqëron me një foto të tij pas ndeshjes me Italinë.Sulmuesi mund të jetë në pritje të minutave për ndeshjen e ardhshme.

Kujtojmë se kuqezinjtë luajnë kundër Kroacisë më 19 qershor