Çmendet pas Ronës, mesazh në Youtube

Kënga e Rona Nishliut e ka impresionuar aq shumë një australiane sa kjo e fundit ka vendosur t’i dedikojë një videomesazh që e ka postuar në Youtube.

Vajza australiane, njofton Portali Albeu, uron Shqipërinë për vendin e 5 që mori në Eurovision edhe pse nuk është dakord me këtë renditje.

Sipas fanses, kënga e Ronës “Suus” meritonte vendin e parë.

“Nëse unë do të kisha të drejtë vote, do të votoja vetëm për ty”, thotë vajza në mesazhin drejtuar Ronës.

Por vajzës në fjalë, nuk i ka pëlqyer vetëm kënga por e gjithë performanca e Ronës, modeli i flokëve, zëri etj. /albeu/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).