Cili shtet është më i forti në seks?

Ndoshta shumë herë mund ta keni pyetur veten se meshkujt e cilit shtet janë më të mirët për seks.

Deri më tani kanë ekzistuar mendime për italianët dhe francezët.
Por, sipas një studimi durex.com tregon se shteti më i fortë për seks është Nigeria. Sipas këtij studimi, nigerianët janë të aftë që të kryejnë seks mesatarisht 24 minuta.

Në vendin e dytë renditen grekët, të cilët mund të kryejnë 22.3 minuta seks rresht.
Në vendin e tretë është Meksika me 22.1 minuta, më pas vjen Brazlili me 21.4, Italia me 20.4, Afrika e jugut me 20, Kina dhe Malajzia me 19.9 etj./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).