Broja: Dua që emri im të mos harrohet kurrë!

/ 1 minutë lexim
Fundamenti

Armando Broja është një nga lojtarë më të mirë që ka kombëtarja.

Sulmuesi i Shqipërisë, në një intervistë për “Gazetta dello Sport” u shpreh se është krenar, që do luajë për kuqezinjtë.

Broja shpreson, se do mund të shndërrohet në një ikonë.

Mobi Casa

“Jam shumë krenar kur luaj për Shqipërinë. Mund të bëhem një ikonë e të mos harrohem sa të jetë jeta…

“Kur karriera ime të ketë perënduar dua që emri im të mos harrohet kurrë! Këtë e bëj për Shqipërinë dhe babain”, – tha ai./GazetaExpress/