Britney nuk do e bëj operacion gjoksin

Mamaja e saj pyet veten gjithmonë se çfarë nuk shkon tek kjo vajzë e saj. Të gjitha vajzat, përfshi edhe vetë atë, kanë bërë operacion gjoksin, kurse ajo thotë se nuk do e bëjë kurrë një gjë të tillë.

Ajo studion shumë dhe thotë se ka në plan të shkojë në universitet një ditë, shkruan tema. Është 14 vjeç dhe quhet Britney Marshall.
Në familjen e çuditshme britanike, operacioni në gjoks është një rit kur mbush 18 vjeç.

Megjithatë mamaja e Britney, 53 vjeçarja Chantal thotë se edhe e bija e saj do bindet dhe do e bëjë gjoksin operacion kur të bëhet 18 vjeç.

Në total të gjithë në familje kanë shpenzuar mbi 50 mijë sterlina për operacionet në gjoks. Mamaja ka bërë disa të tillë.
Ajo thotë se ndjehet më e re për shkak të gjoksit, edhe pse në fakt është gjyshe./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS