Britania e Madhe kthen 26 shqiptarë

Zyra e Departamentit të Brendshëm të Britanisë së Madhe njofton se 26 shqiptarë, të cilët nuk kishin leje-qëndrimi në Angli janë kthyer drejt Shqipërisë.

Një pjesë e shqiptarëve kishin mbërritur në Mbretërinë e Bashkuar me varka të vogla dhe një pjesë tjetër ishin të dënuar për krime të ndryshme.

/Gazeta Express/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS