Braktis të shoqin dhe 6 fëmijët për një kopshtar të varfër

/ 1 minutë lexim
ARKATANA

Michelle Dampha ishte nisur për pushime romantike me të shoqin në Afrikë.

Por, 34-vjeçarja britanike aty është njohur me një 25-vjeçar, një kopshtar i varfër, me të cilin ajo thotë se ka rënë në dashuri.

Për kopshtarin, ajo vendosi që të braktisë të shoqin dhe gjashtë fëmijët e vet, ndërkohë që tashmë është martuar me 25-vjeçarin, shkruan tema.

ARKATANA

Ish-bashkëshorti i vet pretendon se martesa nuk është e ligjshme, pasi ai nuk i ka dhënë ende divorcin.

Sakaq, i tërbuar nga tradhtia, ish-bashkëshorti i 34-vjeçares ka djegur çdo gjë që i përkiste asaj.

Por, Michelle thotë se tashmë nuk i intereson më asgjë, pasi ka gjetur dashurinë e vërtetë./Indeksonline/