Bllaca dhe Miftari janë bastardë të UDB-së

Një ditë pasi Indeksonline publikoi videon ekskluzive të dy ish-agjenteve të SHIK-ut, Nazim Bllaca e Naim Miftari, të cilët flasin për një mori krimesh, ka ardhur edhe reagimi i Kadri Veselit, ish-kreut të SHIK-ut.

Ai në profilin e tij në Facebook shkruan: “Është për të ardhur turp kur i dëgjon, Nazim Bllacen dhe Naim Miftarin, këta bastardë vendor dhe shërbëtor të huaj! Nga niveli i tyre, stili i të shprehurit kuptojmë se pas tyre qëndron vet UDB-a!

Me vjen keq po ashtu, për një shtresë të caktuar shoqërore që kanë rënë pre e këtyre bastardeve shpirtshitur!”/Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS