Bllaca dhe Miftari janë bastardë të UDB-së

Një ditë pasi Indeksonline publikoi videon ekskluzive të dy ish-agjenteve të SHIK-ut, Nazim Bllaca e Naim Miftari, të cilët flasin për një mori krimesh, ka ardhur edhe reagimi i Kadri Veselit, ish-kreut të SHIK-ut.

Ai në profilin e tij në Facebook shkruan: “Është për të ardhur turp kur i dëgjon, Nazim Bllacen dhe Naim Miftarin, këta bastardë vendor dhe shërbëtor të huaj! Nga niveli i tyre, stili i të shprehurit kuptojmë se pas tyre qëndron vet UDB-a!

Me vjen keq po ashtu, për një shtresë të caktuar shoqërore që kanë rënë pre e këtyre bastardeve shpirtshitur!”/Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).