Bleona: Publiku shqiptar është skeptik

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti, sonte do të fillojë turneun e saj në Shqipëri pas disa vitesh të kaluara në Amerikë, ku sapo ka përfunduar albumin e saj të ri.

Ajo synon një karrierë ndërkombëtare me albumin e ri të saj, në të cilin mes tjerash ka punuar edhe me producentin e njohur, Timbaland.

Në një pronocim të saj në media, Bleona ka folur lidhur me skepticizmin e publikut shqiptar dhe për këngën ku është pjesë edhe Timbaland, të cilën e ka pritur Qereti.

“E di që publiku shqiptar është skeptik, për këtë arsye turi u organizua në momentin e fundit, pasi isha në pritje të këngës me Timbaland, ” ka thënë ajo.

“Pass out” do të jetë jetë singli i parë i albumit, i cili do të transmetohet në radio të ndryshme të botës si në Rusi, Turqi, Itali, Francë, Amerikë dhe Angli. /Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS