Fundamenti

Beyonce i blen burrit avion 40 milionë dollarësh

/ 1 minutë lexim

Këngëtarja e njohur botërore, Beyonce Knowles i ka blerë bashkëshortit të saj Jay-Z për Ditën e Baballarëve një dhuratë speciale që vlen 40 milionë dollarë

Bëhet fjalë për një avion Bombardier Challenger 850, për të cilin ajo ka paguar hiç më pak se 40 milionë dollarë.

Fidanishtja

Në avionin privat luksoz Jay-Z do të ketë në dispozicion dhomën e ndejës, kuzhinën, dhomën e fjetjes dhe dy banja.Në të mund të vendosen 19 persona, kështu që Jay-Z në udhëtime mund ta marrë edhe përcjelljen e tij, transmeton portali Editorial.