Mobi Casa

Besiktasi interesohet për Ardian Ismajlin

/ 1 minutë lexim
Hidromorava

Klubi turk, Besiktas ka shprehur interesim për shërbimet e qendërmbrojtësit shqiptar, Ardian Ismajli.

Është gazetari italian, Gianluca Di Marzio i cili raporton për këtë interesim të gjigantit turk, shkruan Gazeta Express.

UBT

Ismajli pati paraqitje mjaft të mira me Empolin sezonin e fundit dhe kjo ka bërë që Besiktas të joshet nga 27-vjeçari.

Te Besiktasi, Ismajli mund të gjejë Ernest Muçin dhe Milot Rashicën.