RCCOLA

Berluskoni, shfaqet me bullgaren që e mbulonte me bizhuteri ari

/ 1 minutë lexim
Mobi Casa

Mediat italiane kanë publikuar këto ditë fotot e një feste, ku ish-kryeministri Silvio Berluskoni gjendej me Darina Pavlovan, zonjën e njohur bullgare, për të cilën thuhet se “e mbulonte me ar”.

UBT

Sipas mediave italiane, mëhet fjalë për një darkë elegante, të organizuar vetëm për të, ish-modelen dhe aktoren e njohur, e cila u përfol të ishte një nga të dashurat e radhës së ish-kreut qeveritar italian.