Beqiraj, i lirë të largohet nga Dinamo

Sulmuesi kosovar Fatos Beqiraj ka leje që të largohet nga Dinamo e Zagrebit. Këtë e ka bërë të ditur të enjten drejtori sportiv i kampionit kroat, Zoran Mamiq.

“Kërstanoviq dhe Beqiraj kanë leje për largim. Nëse të gjitha i zgjedhin me klubet e reja, munden lirisht të lëshojnë stadiumin ‘Maksimir'”, ka thënë Mamiq. Beqiraj 25-vjeçar ka edhe dy vjet kontratë me Dinamon.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS