Beatrix Ramosaj ekspozon linjat tërheqëse të trupit në bikini të kuqe

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj ka marr sërish vëmendje me postime e fundit në llogarinë e saj në Instagram ku numëron mbi 700 mijë ndjekës.

Ajo pozoi për disa imazhe e veshur vetëm në bikini me ngjyrë të kuqe ndërsa mbante në duar edhe një këmishë të bardhë dhe syze dielli.

Këngëtarja nga Kosova tregoi linjat e tonifikuara të trupit teksa dukej në formë të mrekullueshme dhe tejet joshëse.

Të shumta kanë qenë edhe pëlqimet dhe reagimet nga ana e fansave dhe miqve të saj në hapësirën e komenteve.

Ndërkohë, krahas postimeve Beatrix është gjithashtu duke punuar dhe për projekte të reja muzikore që priten të lansohet së shpejti.

Kënga e fundit e Beatrix është “Vonë” që u publikua në qershor të këtij viti dhe deri më tani ka grumbulluar mbi një milion klikime në YouTube.

Kujtojmë që këngëtarja ka qenë mjaft aktive me projekte të reja që kur doli nga shtëpia e Big Brother VIP dhe ishte ndër banoret më të komentuara sidomos pas lidhjes jetëshkurtër me Donald Veshaj. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS