Uji Dea

Balotelli: Refuzoj Milanin për Cityn

/ 1 minutë lexim
Eco Higjiena

Sulmuesi i Manchester Cityt, Mario Balotelli, ka këmbëngulur se ai do të refuzonte Milanin, në mënyrë që të mbesë lojtar i klubit nga Ettihad Stadium.

Balotelli është në mes të një lufte mes Interit dhe Milanit për firmën e tij, por sulmuesi kontravers ka bërë të ditur se ai nuk do të largohet nga Anglia.

ARKATANA

“Unë do të qëndroj në Mançester, kështu që do t’i thosha ‘jo’ Milanit. Do t’i thosha ‘jo’ tani dhe ‘jo’ viteve të ardhshme. Unë jam te City”, ka theksuar Balotelli. /Telegrafi/