UBT

Bababi i Playboy, Hugh Hefner (86) rilidhet me 26-vjeçaren

/ 1 minutë lexim

Babai i Playboy-t, Hugh Hefner, 86-vjeçar është rikthyer me një prej dashurive të vjetra të tij, “lepurushen” Crystal Harris, 26 vjeç, plot 60 vjet më e vogël se ai.

Hefner dhe Harris ishin ndarë vitin e shkuar, pesë ditë nga ceremonia e tyre e martesës.

Cifti ishte fejuar në dhjetor të vitit 2010 dhe pas dy vjetëve lidhje kishin vendosur të bënin hapin e madh.

Mobi Casa

Më pas menjëherë erdhi vendimi i papritur i Harris për të bërë mbrapsht.

Ndarja u bë publike nga vetë Hefner nga rrjeti social i “Twitter” në po të njëjtën mënyrë që ai zgjodhi edhe për të publikuar rilidhjen.