Aurela Gaçe e prerë në përgjigjen e saj, nuk e fal tradhtinë

Këngëtarja e famshme shqiptare, Aurela Gaçe, është shprehur e prerë kundër tradhtisë gjatë pjesëmarrjes në emisonin “Goca dhe Gra”.

E pyetur nëse e fal tradhtinë, siç transmeton Top Channel, ajo u shpreh në mënyrë kategorike jo duke shtuar se personi tjetër duhet të mbledhë mendjen e të mos bëje gabime të tilla.

Monika Lubonja: A e fal tradhtinë?
Aurela Gaçe: Jo.
Monika Lubonja: Je e sigurt edhe për një njeri që e do shumë?
Aurela Gaçe: Ai njeriu ta mbledhë mendjen. Unë nuk e kisha menduar ndonjëherë, tani që më fute në mendime do të përgjigjem një herë tjetër.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS